Moderatorja Rudina Dembacaj shihet shpesh teper aktive ne rrjetet sociale, dhe duke postuar foto rreth jetes, rutines, por edhe punes ne rrjetin social instagram vecanerisht. Por rrallehere e kemi pare Rudinen te publikoje foto me vajzen e saj.

Mirepo se fundmi ajo ka ndare disa foto edhe me ish bashkeshortin dhe vajzen para pemes se festave ne qender te qytetit. E bija duket se i ka filluar ti ngjaje ne tipare dhe eshte rritur goxha.

MEgjithese Rudina eshte divorcuar ajo duket se ka ruajtur marredhenie te mira me ish bashkeshortin Alex dhe jane shume respektive ndaj njeri tjeterit. Ky takim se bashku eshte bere vetem per Viktorian vajzene e tyre.

Keshtu shpesh ne instagramet e tyre shihen me vajzen dhe e perdorin shpesh ket rrjet social ashtu sikurse shume personazh te famshem