Rudina Dembacaj nje nga personazhet me te perfolur te showbizit pasi u nda nga bashkeshorti.Dhe ka nisur nje jete te re.

Por nje koment i ka prishur diten e sotme.Njerezit komentoj ne menyra te cuditcme.Ata komentojn pozitivisht por dhe negativisht.

Mirëpo, në mesin e komenteve pozitive dhe plot dashuri, në sy bien fjalët e një ndjekëseje e cila e pyet aktoren për bashkëshortin, e kjo e fundi nuk ngurron t’I përgjigjet ne stilin e saj tipik.

‘Padyshim qe nje kujtim shum i bukur bravo Rezarta. Nje pyetje babai vajzes ku ndodhet? Po e drejtoj pyetjen jo se kam ndonje interes te madhe por duke qen se shume VIP-a kur ndahen u servirin njerzve nepermjet mediave qe “jo ne jemi shume shok te mire”, “jo do jet gjithmone prezent prane vajzes . Ndoshta Victorias mund ti mungoj prezenca e te atit ketu sepse do te thote ndryshe familje, feste, gezim. Nuk dua te te gjykoj por as mund te pajtohem dot me idene ne ndahemi po ne jemi ketu per ty pra ne nuk jemi Amerikan’, i shkruan ndjekësja.
Por Rudina e ka përgjigjen në majë të gjuhës:

‘Moter festa nuk kane ardhur akoma! Nuk i mungon asnje moment babai e dashur. Te jesh e bindur qe unë dhe babi i vet, e duam shume me shume se ti. Faleminderit’, i kthehet ajo me humori dhe sarkazmen e saj.