Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu, eshte kujdesur gjithmone qe familjaret e saj te mos dalin neper rrjete sociale pothuajse kurre.

Per Alketen dime qe bashkeshorti i saj quhet Ardi dhe jane prinder te dy femijeve, nje vajze e nje djale.

Vajza, Nicol, tashme eshte ne moshen e adoleshences dhe mesa duket ka marre aprovimin e prinderve dhe ka hapur nje llogari te sajen ne Instagram ku cdo dite poston foto.

Ajo eshte nje vajze bjonde me sy te kalter dhe ka nje ngjashmeri me tee men qe duket menjehere. 13-vjecarja eshte ‘banorja’ me e re e Intagramit.