Emri i modeles se njohur Kejvina Kthellës vazhdon të perbeje lajm ku te gjithe e ndjekin per shkak te bukurise qe ka ajo.Ajo eshte nje showgil dhe te gjithe jane ne ndjekje te saj per ndonje lajm apo histori qe ndodhe ne jeten e saj private apo dhe ate publike.

Nje keqkuptimi i saj po qarkullon në mënyrë virale ne internet ku modelja njohur gjatë një interviste televizive nuk kupton pyetjen e moderatores.Dhe e keqkupton ate per shkak se ajo ose nuk e ka degjuar mire ose per shkak se mund te kete ngaterruar shqipen me italishten.

Ajo ishte e ftuar në emisionin “Mos i fol shoferit” me Rudina Dembacajn, e cila e pyeti nëse do martohej me një bankier.

Por ish-velina ngatërroi profesionin e bankierit, me atë të banakierit.

Dhe ja si e pyet Rudina Dembacaj: Do martoheshe me një bankier?

Kejvina Kthella pergjigjet se: Bankier është ai që bën koktejlet?

Dhe keshtu Rudina ka buzeqesuhur dhe nuk priste nje ngaterrim te pyetjes.