Megjithese kane kaluar muaj qe jane ndare, Stresi dhe Keisi ende jane nje cift qe terheq vemendjen e publikut.

Cdo gje qe ata publikojne pelqehet shume nga ndjekesit e tyre.

Mesa duket marredhenia e mire qe ka pasur Keisi me familjen e Stresit vazhdon te mbetet e ngrohte dhe shume e mire.

Ne ditelindjen e saj, mamaja e STresit ka marre edhe nje urim nga Keisi.

Edhe pse e bukura Keisi prej kohesh po jeton ne ShBA, ajo ka postuar nje foto me ish vjehrren e saj bashkengjitur me nje urim te embel.

Keisi shkruan “Gëzuar ditëlindjen Shpresa Lushaj! Të uroj nga zemra shëndet e lumturi! Ta bëftë Zoti çdo ditë po aq të bukur sa ke shpirtin! Të puth”.