Nje nga femrat me bukuri dhe elegance ne Britanin e Madhe KAte Middleton dhe Princi William kane 3 femije nga martesa e tyre.

Cdo fund vit ato realizojne nje set me fotografi dhe urojne me to miqte e tyre.

Ato i kane publikuar ne Twiter dhe fotot jane pergatitur nga Air Commodore.

Cifti me i bukur ne Britanin e Madhe eshte nga ciftet me te perfolur per jeten e tyre te bukur.