Nje lajm i bukur vjen sot nga Kastro Ziso pasi behet baba per here te trete.

Ai u shfaq sot tek e diela shqiptare ku konkuroj tek kenga magjike.

Arditi e pyeti Kastron per jeten private.Si ka qene raporti me nusen.

Kasto i thote qe un jame nje peme 35 vjecare dhe po pret femijen e tij te trete.