Aktori i njohur Gaz Paja eshte bere baba dhe kjo e hene atij i ndryshoi jeten.

Por sot diten e marte Gazi zbulon emrin e djalit.

Ata kane vendosur ta quajn Dard.

Gazi shkruan:“Mirë se erdhe bir. Në emrin tënd, po falenderoj të gjithë ata që uruan dhe u bënë pjesë e gëzimit tonë. Ka baba Djalë”.

Edhe Ira ka publikuar një foto nga dhuratat që i kanë bërë për vogëlushin, ku shkruan, “Na e mbushe zemrën plot Dard! I bekuar qofsh”.