Nje nga politikanet me te sukseshme te PD dhe ajo sot eshte bere gjyshe dhe ajo tani ka nje jete tjeter.

Por ajo ka qenen e ftuar ne tv Klan ne emisionin e Rudines dhe aty ka treguar histori nga jeta e saj.

Ajo ka zbuluar dhe pjese nga historia e vajzes se saj.

“Ardhja e Megit në jetë ka ardhur në një mënyrë të ndryshe. Unë e kam lindur ditën kur babai im u nda nga kjo bote. Lindja e saj ndodhi pak orë pasi ai u largua, domethënë u përshpejtua nga kjo që ndodhi. E mbaj mend atë ditë me shumë emocion. Mbaj mend që ark ivoli i babit tim kaloi përballë martenitetit. Janë këto ngjarje që të bëjnë të shikosh ndryshe jetën, për më shumë mirëkuptim në familje dhe harmoni”, është shprehur ajo.

Por ajo tani eshte shume e lumtur dhe nje gjyshe me shume fat.Duke rritur femijen e vazjes se saj.