Pak muaj me pare Jozefina Topalli u be gjyshe.Dhe besoj kjo eshte gjeja me e bukur per nje nene qe te behet gjyshe.

Ajo ka postuar nje foto me nipin e saj dhe e mban ne krahe dhe ajo eshte shume e lumtur.Ajo luan me te dhe qendron pran tij dhe shihet lumturi ne syt e saj.

Shpresojme qe te rritet me jete dhe i lumtur.

Tani Josofina eshte me e lumtur se kurre.