Diten e marte kur lekundjet sizmike rrenuan shume shtepia keshtu ndodhi dhe me shtepine e familjes Sala ne fshatin Pinar Tirane.

Por nje lajm i mire vjen per Familjen Sala sepse ajo te ndertohet nga e para nga Rita Ora.

Rita mban fjalen dhe poston foto ne isntagram se do të rindërtonte shtëpinë e familjes Sala dhe se viti i ri do të gjente me shtëpi të re.

Ndërkohë sot, Rita ka postuar një foto të Veliaj teksa takon falimjarët Sala. “Rita Ora e mbajti fjalën menjëherë. Faleminderit gocë”, shkruan kryebashkiaku.