Aktorja e njohur e Holliwoodit, Jenifer Aniston eshte nje nga aktoret mjaft te preferuara edhe nga shqiptaret. Ajo njihet per karakterin e saj mjaft simpatik si dhe origjinalitetin e saj

Megjithese shume prej aktoreve dhe kolegeve te saj ndiqen nga miliona fansa ne Instagram, aktorja ka qendruar jasht rrjetit te njohur social gjate gjithe kesaj kohe.

Vetem dje ajo ka vendosur te postoje foton e saj te pare duke zgjedhur nje foto me miqte e saj te vjeter te seriali te famshem “Friends”. Fotoja ka marre mijera pelqime pasi ne te duken aktoret tashme te ndryshuar pas kaq shume vitesh