Luana mori nje mesazh nga mbesa e saj.Ajo quhet Jori dhe ajo e keshillon qe te mos punoj kaq shume.

Ajo i thote se eshte mesnate dhe boll u lodhe duke punuar.

Nuk e marr vesh se si punon kaq shume.Kjo eshte cmenduri nuk ben asnje njeri keshtu.

Ti qenke nje “psikopate” i shkruan e mbesa teze Luanes.

Ndersa tezja ia kthen se me pelqen te punoj dhe kjo eshte nje inspirim per mbesen e saj Jori.

Ja mesazhet ne rrjetet sociale.