Prezantuesja e njohur Arbana Osmani po pergatit te bej gati nje liber per receta gatimesh.Ajo eshte aktiv ene rrjetet sociale duke u pergjigjur pyetsve rreth recetave te saj.

Por nje nga ndjekeset i ben nje pyetje ndryshe cfare i thote mamaja kur ajo eshte moderatore dhe eshte ne emision.

Arbana thote se me keshillon per veshjet shume te shkurtera dhe kur fustanet jane shume te gjate.Vetem nga veshjet me keshillon.

Dhe pse mami e keshillon Arbana vazhdon ne rrugen e saj me emisonet e saj shume te ndjekura.

Dhe se shpejti do ta shikojme ne nje emision te ri.