Arbana Osmani nje nga moderatoret me te mira shqiptare.

Por ajo eshte shume e lidhur me djalin e saj dhe poston foto te ndryshme ne rrjetet sociale me djalin e saj.

Ajo tregon se djali me ka ndryshuar jeten midis te bukures dhe te lodhshmes ne cdo dimension.

Ne gatuajm bashk dhe jemi shume te lumtur.Por te gatuaj me te eshte nje mrekulli thote Arbana.

Djali pervec se me mua ai gatuan dhe me gjysherit dhe ai do te behet nje Shef.

Ne i urojme jete te lumtur Arbanes me djalin.