Olsi Hajdari, djali nga Librazhdi që e humbi bashkëshorten e tij një javë pas martesës, ka qenë i ftuar ditën e sotme në Top Channel.Dhe ka treguar se cpo ndodh me te dhe jeten e tij.

Ai thote qe nga ajo nate nuk kam fjetur me te ajo dhome dhe prinderit nuk e kane lene qe te fle aty.

Olsi po mendon qe te largohet nga Librazhdi dhe se unazen e marteses e mban gjithe kohes.

Nena e tij i ben ftese familjes se vazjes qe te vijne ne shtepine e tyre po ata nuk vijne qe nga dita qe ndodhi ajo histori.

Shpresojme dite me te mira per familjet dhe Zoti ja lehtesofte hallet.

video