Suzana Xibraku, mamaja e Rezartës,pretendon se vazja e saj ka pir dicka.Un do bej denoncim u shprej ajo.

Une nuk i pranoj njerezit e Olsit ne shtepin time.Un dua te verteten.Nuk ka mundesi te ndodh dicka e till.

Dhe i vellai i Rezartes thote se fola me Olsin dhe ai me tha qe nuk mbaj mend asgje.Olsi thote se morem mangjallin dhe fjetem.Kaq mbaj mend.

Rezarta kishte vetëm tre ditë që ishte martuar me Olsi Hajdarin, ndërkohë që prindërit e këtij të fundit i gjetën në dhomë të …… Rezarta nuk arriti të shpëtonte, ndërsa Olsi ka mundur të mbijetojë pas trajtimit mjekësor.

Tani presim ekspertizen mjeko ligjore se cfare do te jape perfundimin e ngjarjes.

Video