Arbana Osmani po kalon nje histori te bukur dashurie me regjizorin Eduart Grishaj ato jane te pa ndare dhe kalojne shume kohe se bashku ata dhe ne jete profesional dhe ne ate private jane bashke.

Tashme ata udhetojne shume bashke dhe ata ndihen shume te lumtur dhe keto jane nga ditet e tyre me te bukura.

Por së fundmi moderatorja ka publikuar në Instastory një video të Eduartit në palestër ku shkruan: “Motivimi për palestër. Me sa duket as në palestër, ata nuk mund të ndahen nga njëri-tjetri, madje Arbana e gjen frymëzimin tek partneri i saj.

Dhe kjo eshte nje nga gjerat me te bukura qe ciftet shkojne ne palester dhe kujdesn per trupin e tyre.