Pasi Kryemistri Rama beri komentin epik me djalin qe i kishte humbur nusja e tij dhe kishte shkuar ne hotel gazetaret ne Lezhe kane bere me dije se ai njeri qeka probleme me ekuilibrin mendor.

Ndaj ai ka folur ne ate menyre por Kryeministri i eshte pergjigjur ne ate forme.

Mbase ajo ishte video me gazmore e ditesh se djeshme por ja qe njeri ne fjale ka nevoj per ndihme dhe jo per humor.

Video