Ish deputeti Mark Frroku tashme eshte i lumtur me lidhjen e re.Buzeqeshaj e tij tregon shume.

Para disa ditesh lidhja e tij u be publike me aktoren Rudina Dembacaj.

Ajo shkruante në postimin se e do si partner në jetë dhe në biznes, ajo postoi tre fotografi.

Ishin kënde të ndryshme teksa Rudina dhe Marku shijonin praninë e njëri-tjetrit.

Por sot, ajo publikoi një tjetër fotografi që mendohet të jetë e fundit, nga seti me Mark Frrokun dhe tani ajo behet gati per te nisur projekte te reje dhe me energji te reja.

Aty duket se aktorja po merr një pozë dhe Marku e sheh plot dashuri dhe mban një buzëqeshje në fytyrë dhe duken qe po kalojne caste te bukura se bashku.