Pas fitimit te cmimit te pare ne festivalin e RTSH Arilena udheton drejete Amerikes.

Mendohet se atje ka ajo ka gjetur atje dashurine.

Partneri i Arilenës është identifikuar me emrin në Instagram, Popikola, por këngëtarja nuk ka dhënë më tepër detaje mbi identitetin e tij dhe profesionin.

Arilena ka interpretuar me tw në klipin e ri që sapo ka publikuar “I’ll Give You My Heart”.

Por ajo nuk jep me detaje per njeriun e zemres.

Tani ajo do filloj te behet gati per festivalin europian qe do te mbahet ne Hollande.