Nga Brazili ne Angli ky eshte fati i vajzes Braziliane qe pasi harxhoi 3 vjet ne rrjete sociale.

Ajo u fut ne nje aplikacion ku lidheshin ciftet angleze dhe ajo foli rastesisht me Benin dhe ajo as nuk e mendonte se ai do behej njeriu i zemres se saj.

Keshtu nisi historia e tyre e dashurise nga nje aplikasion dhe u finalizua me martese.


Dhe ajo sot jeton ne Angli dhe ka nje jete te lumtur.

Asnjeher nuk dihet se kur te vijne te mirat.

Ne i urojme jete te lumtur ciftit Anglez dhe Brazilian.