Aktorja e humorit dhe moderatorja Rudina Dembaci pasi ajo eshte ndare nga bashkeshorti dhe pas ndarjes ajo ka hapur nje lokal ne Tirane.

Ky ka qene lajmi i javes ne te gjithe portalet.

Ajo falenderon nje mik qe e ka emrin Mark dhe sipas jo burimive syrtare flitet se mund te jete Mark Froku por asgje nuk eshte bere publike nga Rudina.

Por portali story i ka shkruar Rudines dhe e ka pyetur per jeten e re dhe ata kane marre nje pergjigje qe se prsinin.

Portali shkruan se mesa moderatorja ka ngatërruar emojin e Ok-it me atë të gishtit të mesit, por e rëndësishme është që e ka konfirmuar këtë fillim të ri në jetën e saj.

Video