Me ne fund kengetarja Mira Konci, eshte rikthyer ne rrjetet sociale dhe ka thene edhe arsyen.

Pa nje postimi ne Facebook dhe Instagram, ajo ka treguar se i kane marr faqen dhe nuk mundi ta merrte dot ate, ndaj ka hapur nje akaunt te ri.

Per te gjithe dashamiresit e saj.

Ja postimi i saj.