Postimet e Alketa Vejsiut qe dje ne rrjetet sociale jane bere virale dhe kane shaktuar shume fjale neper keto media online.

Pas postimit qe futi per Xhemi Shehun, Alketa postoi serish per motrat Vjollca.

Shkrimi per to i referohej me teper Marines duke qene se ishte ajo qe e ironizoi gjithashtu tek ‘Klanifornia’.

Revista Class e menaxhuar prej saj ka komentuar per pushimet luksoze te Marines ne Dubai bashke me motren e saj.

Nder te tjera ajo shkruante per “Jeten si sheike” dhe pikerisht ky koment e ka nxehur Getoarin qe menjehere thuhet se ka dashur te kontaktoje me Alketen.

Megjithese Alketa nuk i eshte pergjigjur telefonates se tij, duket se Revista Class e ka ndryshuar tekstin e saj.