Dita e diele eshte nje nga ditet me te bukura te javes dhe ne te ndodhet dhe emisioni me i ndjekur i shqiptareve e Diela Shqiptare dhe tek e diela Shqiptare eshte dhe super emisioni Shihemi ne Gjyq.

Sot ishte nje histori e ndryshe kur zonja Deliko tregoi se bashkeshorti i saj nuk sillej mire me te dhe se kishte 15 vite me te dhe ai gjithmon nuk sillej mire me te.

Por pas bashkeshotit qe e la ate e kane lene dhe femijet dhe jeton vetem ne kasolle shume afer shtepise se burrit te saj.

Ajo do qe vajza e saj ta ndihmoj dhe te mos e lere te fle ne kasolle dhe qe te kujdeset per te.

Kjo histori i ka habit te gjithe si publikun po ashtu dhe Eni Cobanin.

Per me shume shikoni videon.