Niko Peleshi ish zevendes kryeministrin ka festuar ditelindjen diten e sotme.

Niko ka mbyshur 49 vjec dhe njerezit e zemres i kane bere dhurata dhe urimet per te.

Vajza e tij Alksa ka bere urimin me te bukur per babain e saj.

Ka bere publike foto ne rrjetet sociale ne krahe te babait te saj.

Gezuar ditelindjen shoku im i ngushte dashuria ime heroi im.Te dua bab.Shkruan ajo ne InstaStory.