Shikoni se si lekundet dhoma dhe qytetari eshte duke fjetur gjume.

Pamjet jane bere virale ku tregojne kur nje njeri fle gjume dhe kamera e sigurise kap castet e lekundjes ne oren 3e55.

Ai fle ne kuzhinen e tij dhe eshte duke fjetur gjume dhe nderkohe kamera kap te gjithe castet e lekundjes.

Por djali gjumash nuk levize fare dhe vazhdon te fle i qete.

Per me shume shikoni video.