Pas babait te tij qe eshte nje legjende e humorit shqiptar te njejtin fat po e ndjek dhe i biri i tij Jul Deda.

Ai eshte shume aktiv ne skenen shqiptare dhe eshte dhe shume aktiv ne rrjetet sociale.

Juli ka publikuar nje foto me nenen e tij.Ai ka treguar se ndonëse tani është rritur, madje i kanë dalë dhe thinjat, ajo vazhdon ta thërrasë ‘i vogli i mamasë’. “Erdhi 2020-ta, më kanë dalë thinjat, por ajo vazhdon më thërret ‘I vogli i mamës’. Me thënë të drejtën edhe mua më pëlqen kur ma thotë”, shkruan Juli krahas fotos.

Por ky vit do jete shume i forte ne Klanifornia sepse ata sapo kane filluar nje spektakel me shume pune qe keshtu Juli do te jete shume i angazhuar ne jeten artistike.