Qe nga data 18 janar Arbana Osmani ka bere te ditur se do të rikthehet në ekran me emisionin e saj “Dua të të bëj të lumtur”.

Ajo me anë të një postimi në Instagram, ka shprehur se mezi po e pret rikthimin ne studio dhe në foto ka pozuar e buzëqeshur në studion e emisionit.

Mirëpo përpos komenteve komplimentuese, Arbana ka marrë edhe një koment sipas të cilit moderatorja duhet të bëjë botoks.

Por Arbana ia kthen shume normalisht ndjekeses. Ja si vijon:

“Je plakur shumë, futja ndonjë botox”, i komenton ndjekësja.
Ndërsa Arbana ia kthen gjithë sportivitet: “Jo mi, mirë jam, thjesht nuk kam vënë filtrat e bukurisë së përjetshme”.

E keshtu ajo behet nje shembull qe fjaleve te papelqyera tja kthejme sa me me edukate qe te dalesh e nderuar.