Vazhdon saga mes Jul Dedes dhe gazetares Mira Kazhanit.
Ato nuk e kane lene me aq por Juli e tepron dhe me shume.

Aktori i madhe i humorit ka bere nje status te ri ku shkruan: “Kaq e dështuar je sa çdo kritikë që shkruhet në Facebook, edhe kur nuk të përmendet emri e kupton se bëhet fjalë për ty.”

Por gazetarja i eshte pergjigjur perseri Julit ne rrjete sociale me kete mesazh:

“Ja dhe një lajm i mirë nga Juli. Reflekton kur i thua se as gruaja e tij s’ka burrë!”

Por pasi Juli lexon kete mesazh ai behet dhe me keq dhe e leshon gojen e tij perballe nje femre.