Tani Rudina Dembacaj eshte nje lidhje te re dhe ben pjese ne nje familje te re dhe te medha ata tani jane 5 veta dhe besoj se jane te lumtur bashk.

Ajo thote se ka mardhenie shume te mira me femijet e Markut dhe tashme jemi nje familje e madhe.

Kete gje e ka vertetuar sot me foton qe ka postuar ne rrjetet sociale.

Moderatorja shfaqet me partnerin e saj dhe femijet e tij.

Ja cfare shkruan ajo:
“Jam prezantuar me fëmijët e Markut. Tashmë jemi një familje. Nuk e di nëse do t’ja dal të jem afër vendit të nënës së tyre, por jam një shoqe shumë e mirë. Nuk është e lehtë të arrish t’u kthesh buzëqeshjen fëmijëve dhe prindërve të Markut pas lëndimit që kanë përjetuar, por unë ja kam arritur mrekullisht”, është shprehur Rudina.