Babai i Hermes Nikajt i mohon fjalet per djalin e tij Zogun.Ai thote per Report Tv se në momentin që djali i tij është kapur në një dhomë në autostradë bashkë me tre persona të tjerë, kanë qenë duke ndenjur normalisht.

Djali im nuk ka asnje makine Range Rover dhe as apartament, por një dhomë të vogël dhe 200 mijë lekë të vjetra në bankë.

nga bisedat telefonike qe ai ben me djalin ne burg, “‘jam mirë’ më thotë, por është i stresuar, pasi është vetëm në një dhomë i mbyllur tek, pa asnjëri. Si mund të rrijë një njeri, edhe kafsha nuk rri dot vetëm”.

Por 2020 errdhi i veshtir per Hermesin

Video