Nje nga kengetaret me te mira shqiptare dhe birbili i muzikes shqiptare Eli Fara po rinohet cdo dite e me shume.Pervec zerit te saj te bukur ajo ende shume e bukur.

Per te numrat dhe vitete nuk kane rendesi ajo cdo dite e me shume rinohet sidomos me kete foto te bukur qe publikuar ne instagram.

Ajo ka postuar një foto në “Instagram”, ku shihet shumë e ëmbël dhe e re. Edhe pse është 53 vjeç ajo duket si 23 me kete foto kaq te bukur.

Ne i urojme asaj dite te bukura dhe plote lumturi.