Ermal Mamaqi dhe Ami kohet e fundit po shijojne disa pushime me familjen ne Prage.

Ata kane ndare edhe me ndjekesit e tyre here pas here momente nga me te bukurat.

Ami shfaqet perkrah Ermalit duke fotografuar disa nga vendet me te pelqyera te Prages qe te gjjithe e njohim.

Nder keto ne nje foto ne Instagramin e Amit shfaqet me nga pas nje lokal me emrin e saj ‘Caffe Ami’ dhe moderatorja qe shkruan nje mbishkrim: “E hapem edhe nje biznes ketu.”

Por mesa duket kjo ishte thjesht nje shaka e amit pasi Ishte rastesiht ndeshur me nje lokal me emrin e saj dhe i pelqeu shume.

Gjithsesi Ami eshte pronare e biznesit te fustaneve te nuserise ne shume qytete te Shqiperise