Sot eshte nata finale e Kenga Magjike kush mendon se do e fitoj Eneda Tarifa apo Fifi.

Eshte nje duel i fort kete vit dhe te dyja kenget jane te bukura.Por un mendoj se e meriton Eneda.Flori Mumajezi i njeh mire notat e publikut dhe ai di se si ti bej per vete.

Prandaj un mendoj qe Eneda do ta fitoj me vokalin e saj potent.Megjithese dhe Marsela Cibukaj kishte nje kenge shume te bukur.

Por dueli do te jete i forte dhe le te shpreosjme te fitoje me e mira.