Moti sot ne Himare! Banoret thone: Nuk eshte pare asnjehere…!

Qyteti i Himares eshte perfshire nga reshje te shumta shiu dhe ere e madhe.

Duket nga vidjoja se si dallget e medha pijne bregun e Livadhit i cili eshte pak km larg nga qendra e Himares.

Ndersa ne nje vidjo tjeter tregohet se si deti me dallge 9 balle futet ne dyqanet tek shetitorja ne Himare.

Sipas banoreve kjo situate i ka lene te habitur sepse nuk eshte pare asnjehere kjo gje.

video