Aktori shume i famshem turk me origjine shqiptare, Can Yaman, se fundmi ka udhetuar per ne Spanje per te takuar fansat e tij te panumert.

Ai është pa asnje dyshim ndër aktorët më të preferuar nga gjinia femerore dhe kërkesat për intervista drejtuar Yaman kanë qenë pa fund.

Sidoqofte ai vendosi fillimisht të surprizoje një të moshuar spanjolle e cila është fanse e papare e aktorit turk.

Ju kujtojmë që aktori turk me prejardhje shqiptare ben pjese tek grupi i aktorëve më të pëlqyer në shtetin e Spanjës.

https://youtu.be/B_ZvbDfJuqg