“Pallati 176“ ka qene nje nga shfaqjet me te bukura shqipatare dhe realizuar ne menyre perfekte.Plus me nje klas aktoresh shume profesionist.

Nje shfaqe qe te ben te qeshesh dhe plot situata te bukura.

Personazhet e kesaj komedie jane super aktore dhe kane shkruar me shkronja te arta emrin e tyre ne kinematografine shqiptare.

Kane kaluar 30 vite dhe ata jane ende te fresket ne memorien tone por a e mbani mend Marjeten, gruan e Vanit?

Sigurisht qe po. Vitet kane kaluar dhe aktorja e mirenjohur Elida Manushi ngelet ne mendjen tone per kete dhe role te tjera.

I urojme dite te bukura dhe plot role gazmore.