Sot ai eshte nje nga kengetaret me te dashur te publikut shqiptare dhe jo vetem.

Ja se si ka qene ai disa vite me pare.

Por mesa duket kengetari ka ndare me ndjekesit e tij nje foto kur ishte femije gati 4 vjec.

Mbase e ka kapur nostalgjia per femijerine dhe ka shkruar perkrah fotos qe ka publikuar:

“Kush e njeh këtë vogëlushin?”, shkruan ai, bashkangjitur me një ikonë buzëqeshje.

Megjithese nuk eshte e lehte per tu dalluar, ata qe e njohin mire e kuptojnë se behet fjalë për këngëtarin Shpat Kasapi.

Vihet re menjehere se këngëtari ende ruan të njëjtën buzëqeshje sikurse kishte në fëmijëri dhe kjo mund te dallohet direkt.