Nje nder kengetaret me te dashur per publikun shqiptar, Klajdi Haruni eshte shume aktiv ne rrjetet sociale duke ndare me fansat momentet e tij me te bukura.

Ne nje interviste te fundit, ai ka folur mbi karrieren e tij muzukore dhe gjithashtu per jeten private.

“Prive.al” e ka vene ate ne siklet duke e pyetur nese e do nusen e ardhshme te virgjer apo jo.

Por kesaj pyetje Klajdi i ka dhene nje pergjigje te vecante: ‘Nuk mendoj se ndikon virgjeria’, eshte shprehur ai.

Sa per kujtese mund tethemi se vete kengetari nuk ka folur ndonjehere per vajzen qe mund te kete ne zemer apo per lidhje sentimentale.