Megjithese eshte 20 vjec ajo ka blere nje super shpi.
Nje vile te madhe me pishine.

Megjithese ajo e la shkollen ne moshen 17 vjecare ajo arriti te kete shtepin e saj.

Ajo pasi la shkollen hapi nje biznes dhe punonte 5 pune ne dite dhe punoj per 3 vite me rradhe.Duke punuar me ore te zgjatura.

Dhe pasi mbushi 20 vjec ajo bleu shtepin e saj prej 120.000 euro.

Ajo tani eshte nje biznesmene e sukseshme dhe nje vajze e lumtur.

Me nje shtepi te madhe dhe nje jete te bukur.

Puna e mire ta bene jeten me te bukur dhe plot aktive.