Rudina Magjistari nje nga prezantueset me te mira shqiptare feston ditelindjen e vajzes se saj.

Ajo ka bere nje postim te bukur ne profilin e saj ne rrjetet sociale.

Vazja e saj mbush 4 vjec dhe ajo e ka ndare me ndjekesit e saj kete dite te bukur.

Rudina poston nje foto kur shihet emri i vajzes Mia me lule me xixa.

Mia ime kete jave beri 4 vjeç dhe sot e permbyllem, me festen e fundit, javen e festimeve shkruan Rudina.