Ne diten e lindjes se te bijes, Sonila Meco ben gjestin e embel
8 vite me pare moderatorja e njohur solli ne jete vajzes e saj amaris dhe per te kjo date eshte shume e vante.

Sonila vazhdimisht poston foto te bukura se bashku me te bijen dhe sot nuk ka munguar nje foto e Amarisit te vogel.

Ja fjalet e bukura qe i ka shkruajtur nga zemra e saj: “* vite qe nga dita qe me rrembeu zemren e ma mban te lumtur ne te sajen.

Gezofsh jete!”, ka shkruar Sonila ne krah te fotots.

Nuk kane munguar urimet e fjalet me te bukura per vogelushen e saj ne komentet e meposhtme. Edhe ne i urojme jete te gjate e shume lumturi .