E bija 4 vjecare i kerkon llogari, por Gent Zenelaj i dergon nje mesazh live nga ekrani.

Gjate mbremjes se spektaklit ‘Dance with me’ Gent Zenelajdeklaroi nje hall te madh qe kishte me te bijen.

Ai tha se ajo gjithmone i ankohet se ai nuk i flet nga ekrani dhe se vjen vone ne shtepi.

Keshtu pas mabrimit ten je performanceai i jep nje mesazh Arias.

Genti i tregoi asaj se ishte ne pune e nuk do te vonohej dhe se kur te shkoje ne shtepi do t`i lexoje nje perralle.

“Alketa meqë ishim tek fëmijët të lutem mund ta shfrytëzoj 3 minuta produksionin tënd që të bëj një përshëndetje të vogël sepse ajo më akuzon gjithmonë se nuk i flas nga ekrani dhe më gjithmonë më shan se vjen vonë dhe nuk e di ku ishe. Është Aria, vajza ime katër vjeç. Aria, zemra babit të dua shumë! Babi është në punë dhe do vijë për pak të të lexojë një përrallë”, tha Genti.