Moderatorja Alketa Vejsiu po kalon pushimet ne Miami Florida ku duket shume e lumtur ajo po argetohet dhe po feston duke kenduar.

Por ajo ka marre dhe shume komente te bukura por njeri ishte me pikanti.

“Tamam si katunaret kur vinin ne Tirane ne fillim nje foto te 15 katshi dhe ne motorr ne qender kshtu po me dukesh e lumtur hahahah”, komenton ndjekësja ndërsa Alketa i është kthyer me shumë sportivitet.

“Hahaha fiksss”, përgjigjet moderatorja.