Aktori shume i njohur i humorit ka dhene urimet e tij per fundvit me nje foto te bukur familjare.

Ai ka dale ne nje foto teksa lyhet me miell bashke me vajzen dhe bashkeshorten Xhensila.

Mbi tavolinen ku eshte hedhur miellia ata duken te buzeqeshur dhe duke pergatitu biskota bashke me Ajken.

Ne urimin e tij drejtuar fansave ai jep edhe mesazhin e bukur per te gjithe qe te shikojne drejt se ardhmes dhe qe te mos lejoje askend t`iu fike buzeqeshjen.

Urimi i tij i plote eshte ky: ‘Gezuar miq! Shikoni gjithmone drejt se ardhmes dhe mos lejoni askend t’ju fike buzeqeshjen. Zoti ju rujt!

Gjithashtu edhe Xhensila ndau një foto së bashku me aktorin dhe vajzën ku shkruante per ta si rrahjet e zemres se saj.