Moderatorja shume e njohur e pasditeve ne ekranin shqiptar, Rudina Magjistari po i kalon ditet e para te ketij viti ne Zvicer me bashkershortin e saj Xhavitin dhe te voglen e tyre Mian.

Por si rrale here Rudina ka ndare me publikun shume foto te bukura.

Nder fotot me te kendshme qe ajo ka postuar jane ato te Mias.

Nje foto shume e embel eshte shperndare ngaRudina pasi e bija i shpreh dashurine duke formuar nje zemer me duar.

Keshtu moderatorja ka shkruar krahas fotos: “Kjo zemra ishte per mua dhe une po e ndaj me ju”.