Pak ditë më parë kengetarja e njohur Miriami dhe Albani u bënë prindër për herë të dytë dhe kjo eshte nje nga gjerat me te bukura per to te behesh nene per here te dyte eshte nje mrekulli. Miriami solli në jetë një djalë të cilit i vendosën emrin e veçantë Duam, si titulli i këngës së tyre.

Djali është mirëpritur në shtëpi me një atmosferë shumë të ngrohtë. Miriami ka treguar se ata e kanë pritur ardhjen e Duamit me një tortë të dekoruar me një bebe që fle dhe një qenush “Mirë se erdhe Duam”, shkruhet në të.

Dite te bukura per familjen Skenderi dhe dite te bukura pe ta.