Aktori Donald Veshaj ka pranuar hapur se e pëlqen këngëtaren Beatrix Ramosaj dhe që historia me moderatoren Bora Zemani i përket së shkuarës.

Einxhel: Para se të hynim ne kemi dëgjuar një tjetër gjë, ajo mund të ndihet në siklet nga këto muhabete.

Donald: E di. Gjërat e mia i kan sqaruar me të gjithë, mua ajo goca më pëlqen, më pëlqen shumë dhe unë dua ta shijoj shumë këtë gjë, nuk dua që ta vë në siklet.

“Kam shumë respekt për personat jashtë, por ka ardhur koha të mendoj për veten time”, tha ndër të tjera Donaldi duke nënkuptuar marrëdhënien e tij me moderatoren Bora Zemani.